Dell Pro 7 Slim Keyboard and Mouse | KM726 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Russian | Bluetooth | Black
- TootjadDell
- Mudel: 580-BDLC
- Saadavus: 5
-
91€
Dell Pro 7 Slim Keyboard and Mouse | KM726 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Russian | Bluetooth | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Net weight | 0.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 770 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro 7 Slim Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM726 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



